Luxury living

Koupelny

Skříňky pod a nad umyvadlo, koupelnový nábytek a dřevěné prvky na míru

Koupelna je jednou z nejpoužívanějších místností v každém domě. Pro mnohé je to místo odpočinku a relaxace, kde si chce člověk po náročném dni odpočinout.

Jedná se ale také o dost specifickou místnost, u které je kladem velký důraz především na kvalitu nábytku. Ten musí být nejen pěkný na pohled, ale musí být také praktický a měl by odolat vlhku i změnám teploty, kterým bude v koupelně často vystavován.

Koupelnový nábytek plní v první řadě estetickou funkci, dotváří totiž celkový vzhled vaší koupelny. Měl by ale také maximalizovat úložný prostor v místnosti a zároveň zakrýt potrubí a odpadové roury. Mezi koupelnový nábytek patří zrcadlo (skříň se zrcadlem), poličky, skříňky pod umyvadlo, skříňky na ručníky a osušky a skříňky s košem na špinavé prádlo.

Nábytek v koupelně může být vestavěný, závěsný i volně stojící. Není pro nás ani problém sladit barvu koupelnového nábytky s obklady vaší koupelny.

Vyrobíme pro vás koupelnový nábytek, který vám po všech stránkách bude vyhovovat. Jsme schopni zhotovit jak celé nábytkové stěny do větších koupelen, tak i jednotlivé kusy přesně na míru vaší malé koupelny. Poradíme si i s atypickými tvary. Vyrábíme kompletní sety koupelnového nábytku.

Při jejich výrobě klademe důraz především na kvalitu použitého materiálu, který vydrží náročné podmínky koupelny a je také snadno udržovatelný.

Kontaktujte nás

Kontakt

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi zastavit na pobočce.

Jsme Vám k dispozici každý všední den od 9-17h