Luxury living

Kuchyně

Výroba kuchyňských linek, kuchyňského nábytku a jídelních stolů na míru.

Vinné sklepy Uva znamenají nový vývojový a designový stupeň harmonizace kvalitního vína s okolním prostředím. Skloubení používaných materiálů jako je ušlechtilá nerez, dřevo, sklo, ušlechtilý kámen a podobně umožňuje vytvořit Vaše jedinečné vinné království, přesně podle Vašich požadavků.

Základní půdorys sklípku je oválný, police mají v opozici jeden rovný díl, případně může být i kruhový nebo atypický (dle požadavku). Vnitřní výška je standardně 2,25m, volné místo před policemi u základního oválného půdorysu 1,9 x 2,6m. Při montáži motorizovaného stropního poklopu je použito vnitřní točité schodiště. Samotný poklop je vyroben z nerezové oceli a osazen pochozím sklem se zvýšenou odolností proti poškrábání. Sklo může být čiré, tmavé, zatmavující. Sklípek je možné situovat i do svahu s bočním vchodem bez kruhového poklopu a schodiště. V případě sklípku většího rozměru je možné vytvořit prostor chlazený a prostor pro sezení oddělený izolační stěnou. Případně i osazení toaletou.

Police z masívního dřeva je možné bočně nepřímo prosvětlit LED diodami, kdy vynikne obložení zadní stěny. Ta může být například potažena imitací cihlového obkladu. Zároveň mohou být nasvíceny i samotné police. Police mohou být umístěné po celém obvodu sklípku, nebo v případě většího prostoru je možné vytvořit například i část „chladící“ a oddělenou relaxační se spalovacím WC. Vinný sklípek Uva obsahuje v základní verzi aktivní větrání a přípravu pro umístění vhodné aktivní klimatizační jednotky s požadovanou teplotou 10-15 stupňů, tzn. instalace vzduchových vývodů. Zároveň je zde možnost napojení sklípku na systém „chytrého domu“ s mobilní aplikací s možností dálkového přístupu, nebo jako takový sklípek vybudovat, tzn. nutnost internetového připojení.

Kontaktujte nás

Kontakt

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi zastavit na pobočce.

Jsme Vám k dispozici každý všední den od 9-17h