Luxury living

Ložnice

Promyšlené ložnice s úložným prostorem a kvalitním zpracováním.

Den začíná a končí v ložnici. Pro zdravý a plnohodnotný spánek je klíčová kvalita postele. Do ložnice patří i další nábytek, jako jsou noční stolky, vestavěné skříně, šatny a jiné úložné prostory.

Tvar, rozměry i vzhled ložnicového nábytku by měl respektovat dispozice interiéru. Nábytek vyrobený na míru vnese do Vaší ložnice kombinaci útulnosti i praktičnosti.

Nejdůležitějším kusem nábytku v každé ložnici je postel. Zdravý spánek se odvíjí mimo jiné i od velikosti a provedení postele. Ani ložnice, které mají specifické rozměry nebo nároky, nemusí znamenat kompromis. Postel na míru vyrobená pro Vaše maximální pohodlí bude respektovat Vaše potřeby a ladit s ostatním nábytkem na míru.

Nároky na úložné prostory se neustále zvyšují. Skříně nebo šatny v ložnici jsou nejlepším řešením.

Vestavěné skříně působí diskrétně, a přesto poskytnou dostatek úložného prostoru, který máte ráno i večer při ruce.

Ložnicový nábytek vyrobený na míru je elegantní, ladí s okolním vybavením a umožňuje maximální využití prostoru i v případě atypických nebo podkrovních ložnic.

Při návrhu ložnice dbáme na maximální využití celé místnosti, není pro nás překážkou zařídit nábytkem na míru i půdní a atypický prostor, efektivně využijeme každý centimetr místa.

Kontaktujte nás

Kontakt

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi zastavit na pobočce.

Jsme Vám k dispozici každý všední den od 9-17h