Luxury living

Obývací pokoje

Jednoduché obývací sestavy a konferenční stoly ve stejném dekoru

Obývací pokoje jsou bezesporu centrem každého domova určeným pro odpočinek, zábavu, hru, práci, a především pro setkávání se s našimi přáteli a známými. Obývací pokoj je doslova vizitkou celého našeho bytu a mnohé vypovídá i o naší osobnosti.

Je také nejnavštěvovanější místností, kam během našeho života zavítá řada milých ale i méně vítaných návštěv, kde pohostíme spoustu svých přátel a kde se především my sami musíme cítit dobře a pohodlně.

Máte-li o svém obývacím pokoji přesnou představu, nebo naopak podle vás skýtá jeho zařizování neřešitelný problém, svěřte se našim odborníkům. Poradíme, navrhneme a zpracujeme optimální řešení pro váš domov. Nechte se také inspirovat v naší fotogalerii, kde naleznete hned několik vzorových sestav.

Než začnete zařizovat obývací pokoj, měli byste si pečlivě promyslet, co všechno od něj vlastně očekáváte.

Měl by vám sloužit jen k trávení volného času? Nebo má plnit i funkci hostinského pokoje pro návštěvy, které u vás budou chtít čas od času přespat?

Má mít v sobě integrovanou domácí pracovnu, nebo snad prostor i pro dětské hry? Je nám naprosto jasné, že jinak bude koncipována místnost pro bezdětný pár a jinak pro rodinu s malými dětmi.

Úplně jiné požadavky má také sběratel nebo třeba hudební labužník, který si nejspíš zařídí obývací pokoj v duchu audiostudia.

Kontaktujte nás

Kontakt

Můžete nám zavolat, napsat nebo se za námi zastavit na pobočce.

Jsme Vám k dispozici každý všední den od 9-17h